Long-Time-Liner


Long-Time-Liner® to metoda makijażu permanentnego uznawana za jedną z najbezpieczniejszych na świecie. Marka Long-Time-Liner® powstała w 1992 roku w Niemczech. Makijaż permanentny wykonany tą metodą wygląda bardzo subtelnie i naturalnie. Barwnik wprowadzany jest tylko do trzeciej warstwy naskórka, dzięki czemu ból jest mało odczuwalny, opuchnięcia tuż po zabiegu są niewielkie, a efekt końcowy jest bardzo korzystny. Obecnie makijaż permanentny wykonywany metodą Long-Time-Liner® uznaje się za najlepszy na rynku PMU. Jest niezwykle delikatny i naturalny a jednocześnie bardzo trwały.


Sprzęt


Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo to efekt 20letniej pracy specjalistów z Niemiec. Od początku istnienia marki jest modyfikowany i udoskonalany. Obecnie jest to najwyższej jakości sprzęt do makijażu permanentnego na rynku.

Komponenty zastosowane w urządzeniu są produkowane z chirurgicznej stali nierdzewnej.

Aparat jest niezwykle cichy i precyzyjny. Zapewnia bezpieczną pracę i pozwala na wykonanie perfekcyjnego makijażu.

 


Barwniki


Pigmenty (barwniki) do makijażu permanentnego marki Long-Time-Liner® to efekt wieloletniej pracy najlepszych specjalistów z branży kosmetycznej. Pigmenty do makijażu permanentnego produkowane są w sterylnych warunkach w siedzibie firmy w Monachium. Posiadają certyfikat i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.

Materiały wykorzystane do produkcji pigmentów do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Jak dotąd Long Time Liner® Make up GmbH nie odnotowało żądnych negatywnych zjawisk po zastosowaniu pigmentów do makijażu permanentnego, podrażnień i innych niepożądanych reakcji skórnych. Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time- 
Liner
®, które wykorzystuje się w pigmentacji medycznej są sterylne, antybakteryjne i zawierają nieorganiczne pigmenty pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu). Pigmenty barwniki do makijażu permanentnego nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem alergologicznym i toksykologicznym, nie zawierają gliceryny.


Nagrody


Marka Long-Time-Liner® od początku istnienia zdobywa najważniejsze nagrody w kategorii makijaż permanentny oraz zabiegi i produkty upiększające. Uznaje się ją obecnie za najbardziej precyzyjną i bezpieczną na świecie.