MAKIJAŻ PERMANENTNY UST


Makijaż delikatnie podkreśli  naturalny kontur ust, skoryguje ewentualną asymetrię i wzmocni koloryt. Wiele kobiet ma rozmyty i nierówny kontur ust, zazwyczaj po przebytych opryszczkach.  Makijaż permanentny ust jest po to, by nadać ustom ich prawidłowy kształt, który podkreśli i wydobędzie urodę kobiety. 

Pigmentacja ust wygląda najlepiej jeśli usta są w całości pokryte barwnikiem. Makijaż nie powinien być przerysowany ani traktowany jako mocny makijaż wieczorowy, powinien wyglądać jak taki makeup-nomakeup. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz pracujemy na najlepszym sprzęcie klasy medycznej. Zabieg trwa ok 2,5 h


MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWIOpowiednio podkreślone brwi dodają charakteru twarzy i równoważą cały jej wygląd. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądała młodziej. Jednak nasze naturalne brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania bądź dojrzałego wieku. W takim wypadku makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Makijaż permanentny metodą Long-Time-Liner® uznawany jest obecnie za najlepszy na świecie. Zabieg trwa ok 2 h


MAKIJAŻ PERMANENTNY POWIEK


Pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić optycznie linię rzęs. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i pefekcyjny wygląd. Zabieg trwa ok 2 h


BEZLASEROWE USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGORemover to alternatywa dla laserów! Preparat Bye-Bye Pigment stworzony przez Long-Time-Liner® jest skuteczny, a jednocześnie delikatny dla skóry. W związku z tym produkt Bye-Bye Pigment nie zawiera kwasów i substancji toksycznych. Remover bazuje na roztworach alkalicznych. W zależności od poziomu pH skóry, alkaliczny roztwór preparatu do usuwania pigmentu może wnikać w skórę głębiej niż kwasy czy sole. Dlatego zabieg z użyciem Bye-Bye Pigment jest bardzo skuteczny i minimalizuje jego negatywny wpływ na skórę. Remover wnika w skórę i wiąże się z cząsteczkami obecnego w niej kolorowego pigmentu, dookoła którego powstaje swego rodzaju skorupka. W ten sposób rozerwaniu ulega połączenie pomiędzy pigmentami a komórkami skóry. Bye-Bye Pigment zaprojektowano z myślą o tym, by nie był on kompatybilny z komórkami skóry. Dlatego jak tylko dojdzie do absorpcji kolorowych pigmentów przez Remover LONG-TIME-LINER®, dochodzi do odłączenia preparatu od skóry. W ten sposób niepożądany kolorowe pigmenty są wyciągane ze skóry. Wskutek transportowania pigmentu związanego z preparatem, na powierzchni skóry tworzy się strupek, który zawiera niepożądane kolorowe pigmenty.

Preparat do usuwania makijażu permanentnego Bye-Bye Pigment wykazuje podobne właściwości chemiczne co kolorowe pigmenty. Oznacza to, że łatwo wiąże się z cząsteczkami pigmentów. Dzięki temu może rozpoznać i usunąć wszystkie kolorowe pigmenty, w tym pigmenty typu Camouflage, z którymi np. nie potrafi uporać się terapia laserem. Preparat do usuwania makijażu permanentnego LONG-TIME-LINER® eliminuje kolorowe pigmenty, jednocześnie chroniąc skórę. W zależności od pigmentacji (jej wielkości i głębokości), koniecznych jest kilka zabiegów usuwania pigmentu. Zabieg trwa ok 1h


NATURALNA STYLIZACJA BRWI BROW HENNA


Henna pudrowa to zabieg roślinny w 100% naturalny. Zabieg poprzedzony jest szczegółowymi pomiarami brwi i dokładnym mapowaniem ich kształtu. Dzięki temu mogę precyzyjnie rozrysować kształt łuków brwiowych. Zabieg pozwala nadbudować wszelkie ubytki i całkowicie zniwelować asymetrię. Szeroka paleta kolorystyczna umożliwia doboru idealnego odcienia brwi do urody i koloru włosów Klientki.

Efekt henny pudrowej utrzymuje sie aż do 6 tygodni na włosie i do 2 na skórze. Oprócz uzyskania idealnego kształtu i koloru brwi zadaniem zabiegu jest pielęgnacja i regeneracja włosa. Głównym składnikiem henny pudrowej są sproszkowane liście i pędy tropikalnej rośliny Lawsonia Inermis . Zabieg kończy relaksujący masaż naturalnym olejkiem pielęgnacyjnym. Olejek ma silne działanie regeneracyjne. Odbudowuje nawet bardzo uszkodzone brwi lub brwi po przeszczepie. Wygładza łuski włosów, sprawiając, że stają się jędrne i jedwabiste. Cały zabieg trwa ok 1h


MAKIJAŻ OKAZJONALNYMakijaże ślubne, wieczorowe, okazjonalne - pokażę Ci jaka jesteś piękna! 


NAUKA MAKIJAŻU


Zastanawiasz się w jakim makijażu będziesz wyglądała zjawiskowo? Jakie kolory do Ciebie pasują? Jakim typem urody jesteś?  Czy wiesz jak w prosty sposób zmienić makijaż dzienny w makijaż wieczorowy? A może chcesz nauczyć się jak szybko wykonać makijaż dzienny, by rano nie zajmował Ci więcej niż 10 minut? Z chęcią Ci w tym pomogę. Zapraszam na lekcję makijażu. Chętnie zdradzę Wam kilka tricków ze świata wizażu, dzięki którym Twój makijaż będzie wyglądał zjawiskowo. Lekcja makijażu to nieoceniona pomoc dla wszystkich Pań, które pragną dowiedzieć się jak właściwie wykonać makijaż podkreślający atuty swojej urody. 


SZKOLENIE Z NATURALNEJ STYLIZACJI BRWIJesteś początkującą stylistką brwi? Wciąż masz problem z perfekcyjnym rysunkiem? Zapraszam Cię na szkolenie z architektury i geometrii brwi wraz z koloryzacją brwi browhenną. 


PEELING WĘGLOWY


Peeling węglowy inaczej zwany Black Doll, jest to zabieg, który wykonywany jest za pomocą lasera. Polega on na naświetlaniu twarzy promieniem laserowym w obszarze skóry, która wcześniej została pokryta unikalną koloidalną zawiesiną węgla. Dzięki takiej procedurze, drobinki węgla wnikają głęboko w pory skóry i pochłaniają energię światła laserowego.

Efektem zabiegu jest nie tylko dogłębne oczyszczenie skóry oraz zwężenie porów ale również spłycenie zmarszczek. Ponadto, koloryt skóry ulega ujednoliceniu, stany zapalne zostają zminimalizowane, wydzielanie sebum jest regulowane, a komórki skóry stymulowane są do odnowy.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Dla osiągnięcia optymalnych efektów zaleca się serię 3-5 zabiegów w odstępach 3 tygodniowych. Po zabiegu nie wolno opalać się oraz należy stosować krem z filtrem na twarz.

Przeciwskazania do zabiegu:

- ciąża i laktacja,

- przerwanie ciągłości skóry,

- aktywny trądzik

- zażywanie leków fotouczulających ( niektóre antybiotyki, leki przeciw depresyjne, retinoidy),

- aktywne choroby skóry w miejscu poddawanym zabiegowi

- zażywanie ziół fotouczulających ( dziurawiec, nagietek, herbatki wyszczuplające)

- rozrusznik serca

- łuszczyca (w aktywnej fazie)

- hemofilia,

- choroby nowotworowe, Zabieg trwa ok 1 godziny